Kontakt


Stiftelsen Tryggare Sverige

Huvudkontoret
Crafoords väg 14 | Karta
Box 45407
104 31 Stockholm
Tel: 08-29 20 00
E-post: info@tryggaresverige.org

E-postadresser till medarbetare följer standarden fornamn.efternamn@tryggaresverige.org



 

 

Kontaktpersoner

Huvudkontoret

Magnus Lindgren
generalsekreterare tillika ombudsman för brottsdrabbade
Tel: 08-29 20 00
Mobil: 070-510 29 84
E-post: magnus.lindgren@tryggaresverige.org

Jonas Lindberg
säkerhetssamordnare
Tel: 08-29 20 00
Mobil: 070-773 48 40
E-post: jonas.lindberg@tryggaresverige.org

Cornelis Uittenbogaard
urbanvetare, PhD
Tel: 08-29 20 00
Mobil:
E-post: cornelis.uittenbogaard@tryggaresverige.org

Marika Johansson
kriminolog
Tel: 08-29 20 00
Mobil: 070-481 42 55
E-post: marika.johansson@tryggaresverige.org

Jenny Parker
ekonomiansvarig
Tel: 08-29 20 00
Mobil: 073-832 29 19
E-post: jenny.parker@tryggaresverige.org

 

Viktimologiskt Nätverk

William Reinler
sammankallande
Tel: 08-29 20 00
Mobil: 070-092 55 57
E-post: william.reinler@tryggaresverige.org

För uppdatering av Brottsofferappen och Trygghetsguiden

E-post: info@tryggaresverige.org

Inga kommentarer ännu.

Kommentera.

Du måste vara inloggad för att kommentera.

Vi bryr oss: